Facebook Instagram Youtube Linkedin

Stacje ładowania

Domowe stacje ładowania samochodu to rozwiązanie, które gwarantuje ekspresowe ładowanie samochodów elektrycznych za pomocą prądu stałego.

Jedną z największych zalet tych urządzeń jest możliwość konfiguracji typów gniazd. W ERGOS oferujemy nowoczesną technologię, która idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie kierowcy potrzebują naładować swój pojazd. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać optymalne rozwiązanie, które zagwarantuje niezawodne działanie i wydajność na najwyższym poziomie. Znajomość branży elektromobilności pozwala nam wyselekcjonować najlepsze stacje ładowania samochodów elektrycznych na rynku, a następnie zainstalować je w wybranym przez Ciebie miejscu.

Stacje ładowania

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Oferowane przez nas stacje to urządzenia, które pozwalają uzyskać krótki czas ładowania samochodów za pomocą prądu pochodzącego z sieci energetycznej. Najlepszym rozwiązaniem jest ich połączenie z instalacją fotowoltaiczną oraz magazynem energii. Pozwala to efektywnie obniżyć koszty eksploatacji ładowarki, ponieważ niezbędny do jej działania prąd będzie wytwarzany przez panele fotowoltaiczne. Wykorzystując możliwości OZE dbasz o środowisko naturalne i pozyskujesz darmową energię elektryczną do ładowania swojego samochodu.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych - zacznij dzień z w pełni naładowaną baterią

Ładowanie w domu, jak i w pracy to najtańsze oraz najwygodniejsze rozwiązanie, aby naładować samochód lub inny pojazd elektryczny. Z domową stacją ładowania masz pewność, że każdy dzień rozpoczniesz z w pełni naładowaną baterią. Decydując się na nowoczesne i inteligentne rozwiązanie nie tylko skracasz czas ładowania, ale także dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii zyskujesz zrównoważone zarządzanie mocą, ładowanie podczas najniższych cen prądu i możliwość integracji urządzeń z instalacją fotowoltaiczną.

Sprawdź także

ERGOS oferuje szeroki katalog nowoczesnych rozwiązań. Poznaj naszą ofertę ekologicznych rozwiązań i buduj z nami lepsze jutro!

×
Zadzwoń do nas
510 230 510

lub zostaw swój numer telefonu i umów się na bezpłatną konsultację!

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na na otrzymanie oferty. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
×
Zamów bezpłatny audyt