Facebook Instagram Youtube Linkedin

Carporty - nowoczesne wiaty fotowoltaiczne

Rozwój sektora odnawialnych źródeł jest nieunikniony, podobnie jak elektromobilności. Wychodząc naprzeciw rynkowym oczekiwaniom, oferujemy systemy carport, które spełniają funkcję fotowoltaicznej wiaty samochodowej.

Wiaty carport są niezwykle trwałym, praktycznym i estetycznym rozwiązaniem, które można wykorzystać na prywatnej posesji, jak i na terenie firmy lub w miejscu publicznym. Jest to produkt możliwy do adaptacji w projektach zadaszenia pojedynczych miejsc postojowych, jak również parkingów wielostanowiskowych. Wykorzystanie zielonej energii do zasilania samochodu lub innych urządzeń i pojazdów pozwala wygenerować oszczędności związane z wydatkami na energię elektryczną.

Carporty - nowoczesne wiaty fotowoltaiczne

Dlaczego warto wybrać nowoczesne wiaty fotowoltaiczne?

Montaż systemów fotowoltaicznych jest rozwiązaniem, które stale zyskuje na popularności. Za tym faktem przemawia możliwość wykorzystania powierzchni, która znajduje się pod konstrukcją fotowoltaiczną. Z tego względu carporty fotowoltaiczne doskonale sprawdzają się nie tylko do parkowania samochodu i ochrony przed warunkami atmosferycznymi, ale także do pozyskiwania energii elektrycznej z paneli PV. Nowoczesne wiaty garażowe to również alternatywa dla tradycyjnie montowanych instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków, jak również ich uzupełnienie. Praca systemu montowanego na zadaszeniu cechuje się dużą wydajnością, dzięki zachowaniu optymalnego kąta nachylenia względem stron świata i padających promieni słonecznych.

Carporty - wiaty garażowe z panelami fotowoltaicznymi

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej sprawia, że jesteśmy rzetelnym partnerem, który służy fachowym doradztwem i wsparciem na każdym etapie realizacji założonego projektu. Dzięki temu możemy oferować swoim klientom nowoczesne wiaty garażowe, wyposażone w innowacyjną technologię fotowoltaiczną. Oferowane przez nas carporty to konstrukcje solidne i wykonane z najlepszych komponentów, co gwarantuje ich wydajność oraz bezawaryjne działanie. Dodatkowo pozwalają generować oszczędności, dzięki możliwości produkowania prądu z zamontowanej na zadaszeniu instalacji PV. Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą, to zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź także

ERGOS oferuje szeroki katalog nowoczesnych rozwiązań. Poznaj naszą ofertę ekologicznych rozwiązań i buduj z nami lepsze jutro!

×
Zadzwoń do nas
510 230 510

lub zostaw swój numer telefonu i umów się na bezpłatną konsultację!

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na na otrzymanie oferty. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
×
Zamów bezpłatny audyt