O nas

Witamy w Ergos

Fotowoltaika w najlepszym wydaniu

Kim jesteśmy? Sprawiamy, że nasi klienci cieszą się wyższym komfortem i niższymi kosztami życia. Robimy to wdrażając nowoczesne technologie w Polskich domach. Ergos to firma dostarczająca i montująca sprawdzone, dobrej jakości instalacje fotowoltaiczne, w atrakcyjnych cenach.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji dla osób prywatnych, rolników i firm. Mamy doświadczenie i wiemy komu taka instalacja się opłaca. Nie musisz sam przechodzić przez skomplikowane procedury związane z dotacjami. Pracownicy naszej firmy są do Twojej dyspozycji. Przeprowadzimy za Ciebie wszelkie formalności w urzędach, energetyce i banku. Przychodzisz do siedziby naszej firmy i załatwiasz wszystko w jednym miejscu. Bez nerwów, przy filiżance pysznej kawy. Setki osób dzięki nam już cieszy się darmowym prądem. Zadzwoń i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić.

Co dla Ciebie zrobimy?

Wykonamy audyt energetyczny

Zmierzymy powierzchnię dachów

Dobierzemy odpowiednią instalację

Przywieziemy wszystkie materiały

Zamontujemy instalację

Załatwimy formalności z energetyką

Pomożemy w uzyskaniu kredytu na inwestycję

Damy gwarancję 25 lat na uzysk energii z paneli

Wszystko wytłumaczymy

Będziemy z Tobą w kontakcie przez kolejne lata

ERGOS spokój na lata!

Jak pracujemy?

Darmowa energia ze słońca to coś co się opłaca. By się o tym przekonać zapraszamy na bezpłatne konsultacje. Wyjaśnimy na czym polega produkcja energii, jak i skąd pozyskać fundusze na instalacje. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Koniecznie zabierz ze sobą ostatnie rachunki za prąd. Powiemy ile możesz zaoszczędzić.