Kariera

ERGOS to ludzie, których łączy dobra energia i fascynacja nowoczesnymi technologiami. Na każdym etapie naszej pracy najważniejszy jest dla nas człowiek oraz środowisko.

W myśl mała-wielka firma, łączymy pozytywne cechy małych, rodzinnych przedsiębiorstw oraz dużych, ułożonych firm.

ERGOS to jakość, dostarczamy Klientom biznesowym oraz indywidualnym innowacyjne rozwiązania zaspokajające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jesteśmy dostawcą pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm i rolników, a także generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty Techniczno-Handlowego ds. hydrauliki i pomp ciepła

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie członków zespołu handlowego w codziennych działaniach związanych z doradztwem i sprzedażą pomp ciepła
  • Współpracę z działem organizacyjnym, wykonawczym i zarządem
  • Sporządzanie dokumentów oraz kalkulacji
  • Kontakt z klientami i kontrahentami
  • Rozwój i wdrażanie nowych standardów pracy
  • Bieżące prace biurowe, prowadzenie projektów
  • Inne uzgodnione prace

Nasze wymagania:

  • Znajomości hydrauliki i/lub pomp ciepła
  • Doświadczenia w pracy w biurowej
  • Znajomości środowiska Windows oraz pakietu MS Office (Word,Excel)
  • Wysokich umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych
  • Samodzielności, rzetelności i profesjonalizmu w działaniu
  • Nastawienia na rozwiązywanie spraw i skuteczności
  • Zdolności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju

To oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Wsparcie współpracowników
  • Wyposażone stanowisko pracy w przyjemnych biurach
  • Bardzo duże możliwości samorealizacji
  • Zaangażowanie w niezwykle ciekawe wyzwania
  • Perspektywy rozwoju i awansu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).