Firma

Przerażają Cię koszty prowadzenia działalności?

Zredukuj koszty prowadzenia działalności!

Podobnie jak Ty jesteśmy przedsiębiorcami. Wiemy jakie koszty niesie za sobą prowadzenie własnej działalności. Znaczną część zysku oddajemy państwu w postaci opłat i podatków. Inwestując w instalację fotowoltaiczną jesteś w stanie znacznie obniżyć ponoszone koszty, nawet do 90%. Ceny energii co roku wzrastają o kilka procent. Panele to sama oszczędność, która pozwoli zredukować koszty stałe. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz ze spokojem zainwestować w rozwój firmy. W tym czasie nasze panele będą dalej pracować dla Ciebie.

Dbasz o eko wizerunek firmy!

Dodatkowo instalacja oznacza dla Ciebie inwestycję w wizerunek. Będąc eko dbasz o środowisko. Jeśli posiadasz niezagospodarowaną powierzchnię na dachu firmy lub wokół niej, masz idealne miejsce na panele. Zagospodaruj niewykorzystany potencjał i zarabiaj. Bądź eko i sam produkuj prąd dla swojej firmy.

Zgodnie z założeniami rząd przyjął zmiany według, których małe i średnie firmy stały się prosumentami. Oznacza to, że podobnie jak gospodarstwa domowe, będą mogły sprzedawać nadwyżkę wyprodukowanego prądu oraz magazynować je w sieci.

Co zyskujesz?

zmniejszenie kosztów prądu nawet o 90 %

możesz sprzedawać nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci

poprawienie efektywności i wydajności firmy

produkcja prądu na własne potrzeby

zabezpieczenie przed wzrostem rachunków za energię

zwrot inwestycji od pierwszego dnia

19% zwrotu wartości inwestycji Twojej instalacji z Podatku Dochodowego

oferta ustalana indywidualnie do potrzeb

na starcie nie musisz mieć zgromadzonego kapitału,

dbasz o eko wizerunek firmy

zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w rozwój firmy

Nie zwlekaj!
Zacznij oszczędzać!