Dom

Rachunki za prąd rujnują Twój domowy budżet? Nie musi tak być!

Już dziś zainstaluj panele fotowoltaiczne i zacznij produkować własną energię. Po uruchomieniu elektrowni Twoje rachunki za prąd zmaleją nawet o ponad 90%. Dzięki dobrze dobranej i zamontowanej instalacji ponosić będziesz jedynie koszt opłaty abonamentowej, czyli 10 - 25 zł miesięcznie. Już teraz możesz zacząć czerpać energię ze słońca.

Znowelizowana ustawa o OZE z 2016 roku wprowadziła bardzo korzystne rozwiązanie dla osób fizycznych. Wytworzona przez Twoją instalacje energia, której nie zdołasz wykorzystać jest „magazynowana” w sieci. Nadwyżkę możesz odebrać w czasie gdy Twoja instalacja akurat nie produkuje prądu czyli np. nocą. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz odebrać wytworzoną energię w ciągu 12 miesięcy od jej wprowadzenia do sieci. Nasi eksperci zadbają o to by zaprojektowana instalacja pokryła Twoje zapotrzebowanie na prąd przez cały rok.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 grudnia 2018 r. od 1 stycznia osoby fizyczne mogą odliczyć od podstawy podatku dochodowego koszty poniesione na instalację fotowoltaiczną.

Załatwimy za Ciebie formalności!

Nasi Klienci nie muszą się martwić żadnymi formalnościami. Już po podpisaniu umowy wypełniasz pełnomocnictwo, które oszczędzi nerwów i biegania po urzędach.

Nie masz gotówki? Nie szkodzi, nie musisz mieć kapitału na instalacje. Twoja instalacja może obniżyć rachunek bezpośrednio po jej zainstalowaniu. To co zaoszczędzisz zainwestujesz w spłatę kredytu. W ten sposób dalej płacisz będziesz tyle samo, a po kilku latach będziesz cieszyć się stuprocentową wolnością elektryczną, jak nasi Klienci. Wraz z naszymi partnerami finansowymi PKO BP, BNP Paribas i Santander Bank Polska przygotowaliśmy korzystne warunki ratalne na Eko-Inwestycje.

Dodatkowo możesz zyskać 5 000 zł dofinansowania z programu Mój Prąd. Trzeba się jednak śpieszyć bo pula jest ograniczona. Wszelkie formalności związane z dopłatami załatwisz na spotkaniu z naszym konsultantem.

Co zyskujesz?

zmniejszenie kosztów prądu nawet o 90 %

kontrola zużycia prądu

produkcja prądu na własne potrzeby

zabezpieczenie przed wzrostem rachunków za energię

zwrot inwestycji od pierwszego dnia

18% zwrotu wartości inwestycji Twojej instalacji z Podatku Dochodowego

na starcie nie musisz mieć zgromadzonego kapitału,

5 tys. zł w programie Mój Prąd

Nie zwlekaj!
Zacznij oszczędzać!